Skip to main content

Restauracja Kuter Port to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Polski. Dodatkowo oryginalna architektura, wystrój i wyposażenie tworzą niepowtarzalny, portowy klimat.

Podstawą oryginalnej kuchni są dania ze świeżych ryb. Bazujemy również na regionalnych produktach oraz warzywach i owocach dostarczanych z miejscowych, sprawdzonych upraw. Serwowane w naszej restauracji dania przygotowywane są na podstawie autorskich i sprawdzonych receptur. Aktualne menu dostępne jest tutaj: www.kuterport.pl/restauracja/menu, jednak już sygnalizujemy, że pracujemy nad nową kartą, którą niebawem Wam przedstawimy.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oraz licznym zapytaniom, przygotowaliśmy nowe Vouchery, które można wykupić w Restauracji i wręczyć swoim bliskim, przyjaciołom czy pracownikom, sprawiając im nietypowy kulinarny prezent.

Jak to działa? Wykupujecie Voucher na dowolną kwotę, a osoby obdarowane mogą go zrealizować w naszej Restauracji, trzymając się ustalonej wartości Vouchera lub dopłacając różnicę, jeśli zdecydują się na więcej. Każdy Voucher można wykorzystać raz w terminie nie późniejszym niż 60 dni od jego zakupu. Ze względu na to, że w Restauracji szczególnie w weekendy oraz święta mamy sporo rezerwacji, warto z wyprzedzeniem zarezerwować stolik, by mieć pewność, że realizacja w wybranym przez Gości terminie będzie możliwa.

W celu nabycia Voucherów prosimy o kontakt: restauracja@kuterport.pl


Close Menu