Skip to main content

Święta już tuż, tuż, a Ty dalej nie masz pomysłów na prezenty dla bliskich? Szukasz oryginalnego prezentu i oczekujesz, że będzie on nietypowy i zaskakujący, a jednocześnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań obdarowanych?

Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, przygotowaliśmy Vouchery Kuter Port, które można wykorzystać w kilku naszych Strefach.

  • Możesz podarować komuś Voucher do Restauracji, w której kulinarnym degustacjom będą towarzyszyły spokój, relaks, odpoczynek, spacer i chwile wytchnienia na świeżym powietrzu.
  • Możesz wykupić pobyt na Łowisku dla pasjonata wędkarstwa lub przyjaciół czy bliskich lubiących spędzać czas na łonie natury i oddawać się temu oryginalnemu hobby, które pozwala na odpoczynek, wyciszenie i oderwanie się od codzienności.
  • Możesz też sprezentować pobyt w jednym z klimatycznych Domków Kuter Port, przystosowanych do zamieszkania przez cały rok, wyposażonych w wysokim standardzie i stanowiących azyl dla szukających spokoju w zielonej okolicy, ale równocześnie wymagających i lubiących przebywać w komfortowych warunkach.
  • Mamy również opcję Voucherów Personalizowanych, co pozwala na skomponowanie prezentu z kilku dostępnych u nas opcji. Możesz np. wykupić pobyt w Domku i połączyć go z łowieniem ryb na Łowisku oraz delektowaniem się naszymi daniami w Restauracji.

Możliwości jest wiele.

Dobrze dobrany Voucher to idealny prezent dla każdego. A dodatkową wartością jest to, że obdarowana osoba może wykorzystać go w dogodnym terminie (zgodnie z dostępnością) przez cały 2021 r.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz kupić Voucher, skontaktuj się z nami:

Voucher do Restauracji: restauracja@kuterport.pl, +48 694 200 000

Voucher na Łowisko: lowisko@kuterport.pl, +48 734 162 430

Voucher do Domków: domki@kuterport.pl, +48 694 863 333

Voucher Personalizowany: marketing@kuterport.pl, +48 573 338 034

 Zapraszamy!


Close Menu