Voucher do Restauracji

VOUCHER DO RESTAURACJI

Restauracja Kuter Port jest wyjątkowym miejscm na kulinarnej mapie Małopolski. Podstawą kuchni są dania ze świeżych ryb, a w menu (SPRAWDŹ) znajduje się wiele potraw znanych z tradycyjnej polskiej i europejskiej kuchni, przygotowywanych na podstawie autorskich receptur. Restauracja oferuje nie tylko rozbudowane menu, smaczne dania, profesjonalną i miłą obsługę. Zwraca również uwagę oryginalną architekturą, wystrojem i wyposażeniem, które tworzą niepowtarzalny, niespotykany w regionie portowy klimat.

Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim, przyjaciołom czy pracownikom nietypowy kulinarny prezent, zachęcamy do kupna Vouchera do Restauracji Kuter Port.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w Restauracji lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujące menu), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę (dopłacając różnicę), jeśli zdecydują się na więcej. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana. Voucher można wykorzystać jednorazowo podanym w terminie. Zalecamy rezerwacje stolika szczególnie w sezonie wysokim lub w weekendy.

Jak zamówić?

Skontaktuj się telefonicznie ze Strefą Restauracja, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu