Voucher na Kemping

Voucher na Kemping

Na Kempingu Kuter Port dostępnych jest 67 samodzielnych parceli o powierzchni od 74 do prawie 220 m2. Tym, którzy szukają największych stanowisk, polecamy 21 pól K i K+, na których można swobodnie manewrować nawet wielkimi kamperami. Przebywając na Kempingu, możecie spędzić czas na świeżym powietrzu, korzystać ze znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie strzeżonej Plaży, spróbować swoich sił w piłkę siatkową plażową czy w rozgrywkach na kortach tenisowych, odpocząć na basenie, zrelaksować się w saunach, jacuzzi czy baliach, poćwiczyć na siłowni, a także udać się na zabiegi do SPA. Pasjonaci wędkarstwa mogą udać się na Łowisko, a na posiłki zapraszamy do znajdującej się po drugiej stronie obiektu Restauracji. W najbliższym otoczeniu znajduje się sporo miejsc do eksplorowania, do pieszych i rowerowych wycieczek wśród licznych stawów i zielonych terenów. Ci, którzy nie posiadają własnych rowerów, mogą je wypożyczyć w naszej wypożyczalni. Więcej informacji TUTAJ.

Jeśli szukasz niepowtarzalnego prezentu na urodziny, rocznicę, wypoczynek dla bliskich czy na inną okazję, pomożemy Ci w zorganizowaniu prezentu. Przygotowaliśmy Vouchery, które pozwolą w elegancki sposób sprezentować komuś pobyt na Kempingu.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w Recepcji Kempingu lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę, dopłacając różnicę. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana, natomiast niewykorzystane środki można wykorzystać w innym terminie do wyczerpania również w innych strefach Kuter Portu (z wyjątkiem SPA, gdzie obowiązują odrębne Vouchery). Realizacja Vouchera na Kempingu możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jeśli w ramach usługi chcesz wykorzystać Voucher, zgłoś to obsłudze przed wystawieniem rachunku. Inaczej rozliczenie w oparciu o Voucher nie będzie możliwe.

Wróć

Jak zamówić?

Skontaktuj się telefonicznie z obsługą Kempingu, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu