Skip to main content

W szkołach właśnie wybrzmiewają ostatnie dzwonki w tym roku szkolnym i zaraz zaczynają się wyczekiwane szczególnie przez dzieciaki wakacje!

Gdzie zamierzacie je spędzić? Macie już plany? Szukacie urokliwego miejsca na letni wypoczynek?

W Kuter Porcie czekają na Was Domki, w których możecie zamieszkać, spędzając czas z rodzinami, bliskimi, znajomymi … w spokojnym otoczeniu, nad wodą, wśród zieleni… Domek możecie zarezerwować online lub kontaktując się z obsługą.

Przestronna Plaża piaszczysto-trawiasta z kąpieliskiem, gdzie wydzielono trzy strefy głębokości (brodzik dla dzieci, strefa dla nieumiejących pływać, strefa dla umiejących pływać), działa codziennie od 10:00 do 20:00 – znajdziecie tam mnóstwo miejsca zarówno do wylegiwania się, zabawy, budowania zamków z piasku, jak i spędzania czasu w sposób bardziej aktywny. Bilety na Plażę kupicie online lub w kasie na miejscu (w miarę dostępności).

Czeka na Was także Łowisko Ogólnodostępne i Strefowe. Na tym drugim możecie wybrać własne stanowisko, przyjechać na dłużej, rozbić namiot, zamieszkać w kamperze, przyczepie i oddać się wędkarskiej pasji.

Z kolei w Restauracji mamy dla Was bogatą ofertę gastronomiczną, której szczegóły znajdziecie w poszczególnych menu na naszej stronie internetowej.

A to nie wszystko, jeszcze w tym sezonie będziemy mieć dla Was nowe atrakcje i udogodnienia. Więcej informacji wkrótce.

Z naszej strony internetowej dowiecie się znacznie więcej. Znajdziecie tu m.in. bieżące informacje, cenniki, regulaminy, możliwość rezerwacji pobytu czy kupna biletów online, plany i mapki całego ośrodka oraz poszczególnych stref wraz ze wskazówkami dojazdowymi i wiele, wiele więcej.

Serdecznie zapraszamy, życząc udanych wakacji, relaksu i odpoczynku.


Close Menu