Skip to main content

Na całe lato zaplanowaliśmy atrakcje i dodatkowe aktywności dla gości, którzy przyjeżdżają do naszych Domków, na Kemping, Łowisko czy na Plażę.

Wsłuchując się w Wasze głosy i chcąc uatrakcyjnić Wam pobyt w Kuter Porcie, przez całe wakacje, od 6 lipca do 26 sierpnia, zapraszamy do udziału w Wakacyjnych Wieczorach Plażowych.

W czwartki odbywają się zabawy i animacje dla dzieci. Spotykamy się na Plaży o 18:00 przed wiatami pod strzechą, w miejscu oznaczonym winderami Kuter Port. Zajęcia prowadzone są przez animatorki, które znają wiele sposobów na to, by zaangażować dzieciaki do wspólnych zabaw. Zawsze biorą pod uwagę wiek i nastroje dzieci tak, żeby wszystkie dobrze się bawiły, a w tym czasie ich rodzice i opiekunowie mogą mieć swoje „pięć minut” odpoczynku, do godz. 21:00. Jeśli pogoda nie jest najlepsza i pojawi się drobny deszcz, też mamy na to sposób – zabawy przenoszą się pod zadaszoną wiatę.

W piątki, na dobre rozpoczęcie weekendu, proponujemy Wam potańcówki w plenerze pod chmurką. Do tańca zapraszamy na letni parkiet znajdujący się za wiatami plażowymi. Muzykę zapewnia DJ, który stawia na wakacyjne rytmy, dostosowując repertuar do nastrojów i temperamentu bawiących się gości. Piątkowe granie rozpoczynamy o 18:00 i bawimy się do 22:00.

W soboty, również w plażowym klimacie, możecie spędzić czas przy ognisku, zrelaksować się i posłuchać muzyki na żywo. Oprawę muzyczną zapewnia Mateusz Podolski, który szkolił się „pod okiem” Marcina Wyrostka. Warto więc przyjść i spędzić czas tak, jak na co dzień się nie zdarza. A do tego wziąć kijki i samodzielnie upiec kiełbasę nad ogniskiem, zjeść pieczone ziemniaki czy inne dobroci dostępne w punkcie gastronomicznym. Na ogniska z muzyką zapraszamy w sobotnie wieczory od 18:00 do 22:00.

Jeśli więc mieszkacie w Kuter Porcie – w Domkach, na Kempingu, na Łowisku lub po prostu przyjechaliście na Plażę, w dniach od czwartku do soboty zostańcie dłużej, bo wtedy Plaża działa dłużej. Możecie zapewnić zabawy swoim dzieciom lub sami wieczorową porą skorzystać z oferowanych form rozrywki – serdeczne zapraszamy.

Proponowane atrakcje są bezpłatne dla gości Domków, Kempingu, Łowiska i tych, którzy wykupili wstęp na Plażę. Planowane wydarzenia odbywają się zgodnie z planem, chyba że warunki pogodowe lub inne czynniki zewnętrzne uniemożliwią ich organizację.

Udział w spotkaniach nie obejmuje napojów i wyżywienia – te są dostępne wg ogólnej oferty w punktach gastronomicznych.


Close Menu