Skip to main content

Święto zakochanych, choć w południowej i zachodniej Europie celebrowane jest już od czasów średniowiecza, w Polsce popularność zyskało dopiero około 30 lat temu i od razu zostało bardzo dobrze przyjęte. Wiele osób właśnie tego dnia chce sprawić wyjątkową niespodziankę swojej drugiej połowie.

My przygotowaliśmy dla Was na tę okazję kulinarne propozycje, które możecie połączyć z romantycznym spacerem w Kuter Porcie, z pobytem w naszych wiklinowych Domkach lub też zamówić z dostawą pod wskazany adres.

Zima w pełni, krajobrazy bajkowe, a spacery w mroźną pogodę są bardzo przyjemne. Zapraszamy Was do Kuter Portu na walentynkowy romantyczny spacer, na który możecie zabrać specjalnie przygotowany na taką okazję rozgrzewający zestaw. Inna propozycja to smaczny zestaw na kolację dla dwojga, który możecie zabrać do domu lub zamówić go z dowozem na miejsce. Szczegóły oferty znajdziecie TUTAJ.

Pamiętajcie, że od 12 lutego można już wynajmować nasze Domki, a jeśli zdecydujecie się na taki pobyt, możecie również zamówić kolację z walentynkowej oferty (lub z oferty na wynos) bezpośrednio do Domku.

Czytaj więcej: Domki Kuter Port dostępne od 12 lutego

14 lutego zadbajcie o wyjątkową atmosferę, a my zajmiemy się gotowaniem.

Serdecznie zapraszamy!


Close Menu