Skip to main content

Szanowni Państwo, w związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce wczoraj w godzinach popołudniowych na terenie naszego Łowiska, chcielibyśmy potwierdzić nasze zdecydowane stanowisko, iż nie będziemy tolerować w Kuter Porcie zachowań i osób, które zakłócają porządek, stanowią zagrożenie dla innych gości, nadużywają naszej gościnności i łamią zasady opisane w naszych regulaminach oraz informacjach opisujących nasze usługi. 

W dniu wczorajszym niestety miało miejsce takie zdarzenie. Na szczęście odosobnione, ale dla nas to ważna kwestia, dlatego przekazujemy wszystkim Państwu niniejszy komunikat. 

W związku z zakłócaniem spokoju na Łowisku, skargami innych gości oraz naszymi obserwacjami, podjęliśmy serię działań, począwszy od rozmowy, następnie poprzez upomnienie i kolejno interwencję naszej służby informacyjno-porządkowej, a potem zewnętrznej agencji ochrony. Niestety, pomimo naszych wielokrotnych starań, nie udało się doprowadzić do sytuacji, w której mogliśmy być pewni, że zachowamy spokój i kulturę na terenie obiektu, a pozostali nasi goście będą mogli bezpiecznie i komfortowo kontynuować u nas swój wakacyjny pobyt. 

Dlatego też podjęliśmy decyzję o wezwaniu Policji, w asyście której doprowadziliśmy do wyprowadzenia osób naruszających nasz regulamin i zasady kulturalnego wypoczynku poza teren obiektu. 

Wszystkich Państwa, którzy byli świadkami tej sytuacji, przepraszamy, a jednocześnie chcemy niniejszym potwierdzić, że wykonaliśmy te wszystkie działania dlatego, by takie sytuacje w naszym obiekcie nie miały miejsca. 

Chcemy również stanowczo podkreślić, że będziemy z uwagą i konsekwencją reagować na wszystkie zachowania i osoby, które łamią nasze regulaminy i powodują swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem, iż pozostali Goście mogą czuć się niekomfortowo. 

Osoby takie będą zgodnie z regulaminem obciążane karami finansowymi, usuwane z obiektu i objęte zakazem ponownego wstępu. 

Chcemy tworzyć ośrodek, w którym każdy znajdzie „swój kawałek” dla siebie i będzie chciał do nas chciał, wiedząc, że może spokojnie i bezpiecznie korzystać ze wszystkich naszych usług. 

Nasze starania obejmują teren całego ośrodka, nie tylko samo Łowisko, ale również wszystkie pozostałe Strefy Kuter Portu – od Plaży począwszy, poprzez Kemping i Domki, na Restauracji kończąc. 

Dlatego też prosimy Wszystkich o wspólną troskę i o to, by każdy mógł u nas cieszyć się samymi przyjemnymi chwilami, obecnie letnim słońcem, dostępem do pięknego, rozległego terenu oraz usług, które stale staramy się poprawiać. 

Mając na uwadze wczorajsze wydarzenia, przypominamy o kilku istotnych kwestiach, które będziemy szczególnie weryfikować:

  • wnoszenie i spożywanie alkoholu na teren obiektu, a także przebywanie na nim pod wpływem jakichkolwiek używek 
  • poruszanie się samochodami i pojazdami po drogach Kuter Port z prędkością max. 10 km/godz. 
  • parkowanie samochodów i motocykli wyłączne na miejscach do tego przeznaczonych na oznaczonych parkingach (nie na chodnikach i przejściach dla pieszych) 
  • hałaśliwe i uciążliwe dla innych zachowania, w tym używanie wulgarnego słownictwa
  • załatwianie potrzeb fizjologicznych wyłącznie w toaletach 

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy szukają wypoczynku i relaksu w kulturalnej atmosferze, o którą będziemy stale dbać i podejmiemy wszystkie możliwe działania, aby ją zachować.


Close Menu