Skip to main content

1. Zawody Wędkarskie o Puchar Łowiska Kuter Port, Edycja letnia, rozgrywane na Łowisku Ogólnodostępnym w Kuter Porcie zostały rozstrzygnięte.

Zwycięzcą Zawodów został Bartosz Chmiel. Drugie miejsce zajął Norbert Litwa. Na trzecim miejscu podium uplasował się Sebastian Putera.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również: Andrzej Putera (miejsce 4), Tomasz Wojtyna (miejsce 5), Paweł Babik (miejsce 6), Stanisław Karwacki (miejsce 7), Paweł Babik (nagrodzony za złowienie największej ryby).

Każdy z zawodników, który znalazł się na podium (miejsca od 1 do 3) otrzymał Puchar Kuter Port, a ponadto wręczono następujące nagrody za poszczególne miejsca:

1. miejsce – wędka, kołowrotek wędkarski, siatka na ryby

2. miejsce – torba wędkarska, Voucher Kuter Port na 1 dobę dla dwóch osób w domku B1/B2 na, doba na Łowisku Strefowym Kuter Port dla dwóch osób oraz 10% rabatu na w Restauracji Kuter Port

3. miejsce – parasol wędkarski, czapka, koszulka, Voucher Kuter Port na dobę na Łowisku Strefowym dla dwóch osób z możliwością wjazdu samochodem na stanowisko

4. miejsce – podbierak karpiowy i akcesoria

5. miejsce – torba wędkarska

6. miejsce – torba wędkarska

7. miejsce – kołowrotek wędkarski

Nagroda specjalna za największą rybę – kołyska karpiowa.

Dziękujemy wszystkim Wędkarzom za udział w zawodach i serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.

Dziękujemy również za ufundowanie nagród wszystkim sponsorom, którymi zostali: Pan Ryba (sponsor główny) oraz firmy Mikado, Match Pro, Meus, Raf-Mar i MC Karp.

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach, o których będziemy informować niebawem.