Skip to main content

W ostatnim czasie pracowaliśmy nad wprowadzeniem zmian w karcie dań naszej Restauracji. Wraz z nastaniem jesieni postanowiliśmy Wam zaprezentować menu, które uległo nie tylko zmianie wizualnej. Pojawiły się nowe dania, a niektóre zniknęły. Aktualne menu możesz sprawdzić TUTAJ.

Jesienne smaki” w Kuter Porcie

Jesień to najbardziej malownicza pora roku. Nie tylko mieni się całą paletą ciepłych barw, ale też dostarcza owoców i warzyw dojrzewających przez całe lato, które właśnie teraz oddają nam swoje najbogatsze aromaty. My również chcemy czerpać z tych darów jesieni, dlatego mamy dla Was zupełnie nowe propozycje dań idealnych na coraz zimniejsze dni, a równocześnie komponujących się z jesienną aurą. Wszystkie bazują na wyrazistych produktach „z charakterem”, a intensywność ich smaku podkreślają wyselekcjonowane przyprawy i zioła. Sprawdź TUTAJ, co mamy do zaoferowania w specjalnej propozycji na jesień.

„Burgerowe wtorki”

Historia burgerów sięga czasów Imperium Osmańskiego, gdzie Tatarzy przygotowywali siekaną wołowinę i spożywali ją z pieczywem. Stamtąd, za sprawą żołnierzy armii Habsburgów, trafiły do Hamburga. Później niemieccy osadnicy w Ameryce podawali steki zwane hamburskimi, stąd też nazwa „hamburger”. W ostatnich latach popularność burgerów stale rośnie i wpisuje się w trend mody ogólnoświatowej. W naszej Restauracji wszystkim miłośnikom burgerów dedykujemy wtorki, kiedy mają do wyboru kilka rodzajów swojego ulubionego dania. Mamy dla Was kilka burgerowych propozycji na wtorki – szczegóły sprawdźcie TUTAJ.

Czwartki i piątki z owocami morza

Ryby i owoce morza naturalnie kojarzą się z miejscem, jakim jest Kuter Port i portowym klimatem, który u nas panuje, dlatego w naszej karcie nie mogło ich zabraknąć. Tylko w wybrane dni macie okazję zjeść u nas świeże mule, krewetki i inne skarby prosto z morza. Dodatkowo proponujemy również karpia, którego hodujemy sami w naszych stawach. Czwartki i piątki to atrakcyjna propozycja m.in. dla amatorów owoców morza oraz okazja do delektowania się smakami, które na co dzień w naszej rodzimej kuchni nie występują. To, co dla Was przygotowaliśmy na czwartki i piątki, możecie sprawdzić TUTAJ.

Mamy nadzieję, że zaproponowane zmiany i nowe dania w menu przypadną Wam do gustu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego!


Close Menu