Skip to main content

W najbliższy weekend, w sobotę i niedzielę w godz. 11:00–16:00 na Plaży w Kuter Porcie zostaną zorganizowane zajęcia animacyjne dla dzieci. Będą one mogły wziąć udział w dwugodzinnych zabawach terenowych lub skorzystać z usług w Salonie Animacyjnym.

Animacje terenowe, dla dzieci od 6. roku życia, odbywające się w blokach po 2 godz., będą tematycznie skupione wokół wyspy piratów. W programie „Wyspy Piratów” znajdą się zabawy związane z listami w butelce, budową i puszczaniem statków na wodzie. Nie obędzie się też bez bitwy morskiej i starcia z rekinem, a po przezwyciężeniu wszystkich tych przeszkód uczestnicy dotrą na wyspę piratów.

Z kolei w Salonie Animacyjnym będzie można wykonać wakacyjne tatuaże, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, balonowe stwory, szable i inne kreacje.

Gdzie znajduje się Animacyjna Przystań? Szukajcie jej na zielonym terenie między dużym białym namiotem a boiskiem do piłki siatkowej plażowej.

UWAGA: Jest to oferta dodatkowo płatna: animacje terenowe – 20 zł/dziecko/2 godz.; Salon Animacyjny – ceny od 10 zł (w zależności od wybranej oferty).

Zajęcia poprowadzą animatorzy z zespołu Dreamlandia.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!


Close Menu