Skip to main content

4 listopada zapowiedziane zostały nowe obostrzenia związane z pandemią, które mają obowiązywać od 7 listopada (czekamy na publikację szczegółów w rozporządzeniu). Niestety, dotykają one także naszej działalności, w znacznej mierzą ją paraliżując.

  • Restauracja pozostanie zamknięta do momentu, kiedy wytyczne pandemiczne pozwolą na jej ponowne otwarcie. Aktualnie nie realizujemy również zamówień na wynos.
  • Dolny Pokład także pozostaje zamknięty, jednak my jesteśmy do dyspozycji – możecie się z nami kontaktować, rezerwować terminy, a kiedy wszystko wróci do normy, znowu będziemy dla Was organizować imprezy okolicznościowe i biznesowe.
  • Łowisko działa bez zmian. Szczególnie polecamy Łowisko Strefowe, w którym pływają największe ryby, gdzie możecie wybrać dogodne stanowisko, mieć swoją własną przestrzeń, pełen komfort i bezpieczeństwo.
  • Domki, całoroczne i komfortowe, umożliwiają Wam spędzenie czasu w kameralnym gronie, blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkając u nas, możecie odpocząć od codzienności, zażyć świeżego powietrza, pospacerować, pozwiedzać malownicze okolice, wybrać się na grzyby, na ryby (tuż obok jest) Łowisko. Oczywiście bardzo dbamy o to, by były na bieżąco dezynfekowane, wietrzone i bezpieczne dla Gości.
  • My cały czas nie zwalniamy tempa i pracujemy nad rozbudową Kuter Portu. Na Plażę zaprosimy Was w sezonie letnim. Ale obecnie, tak jak zapowiadaliśmy, prowadzimy kolejny etap prac, dzięki którym Plaża będzie w przyszłym roku bardziej atrakcyjna.
  • Działamy również nad tym, żeby udostępnić Wam kolejną naszą strefę, czyli Kemping. Pomimo niekorzystnej sytuacji związanej z pandemią, podjęliśmy prace projektowe i budowlane. Jeśli sytuacja zewnętrzna nam nie przeszkodzi, zaprosimy Was na Kemping w przyszłym roku.

Tymczasem życzymy Wam dużo zdrowia i cierpliwości w znoszeniu wszelkich pandemicznych niedogodności. Póki jeszcze jest to możliwe, zapraszamy również na spacery do Kuter Portu, które wielu z Was tak lubi.


Close Menu