Skip to main content

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, ale z pewnością wielu z Was już teraz zastanawia się, jak zaskoczyć rodzinę i gości oryginalnymi, smacznymi potrawami, które pojawią się na świątecznym stole.

Z pomocą przychodzą Michał Chlebda – Szef Kuchni Restauracji Kuter Port i jego zastępca – Kamil Domoń. Na co dzień wraz z całą naszą ekipą restauracyjną współpracują w „Kuterportowej” kuchni, przygotowując dnia, które trafiają na Wasze talerze w Restauracji czy na Dolnym Pokładzie, a dziś dzielą się z Wami swoimi pomysłami.

Jeśli zatem szukacie inspiracji do świątecznego menu, sprawdźcie, co podpowiadają i jakie dania Wam proponują.

W najbliższym czasie za pośrednictwem profilu www.facebook.com/kuterport.nieznanowice zaprezentujemy Wam cykl pt. „Świąteczne menu wg Szefów Kuchni Restauracji Kuter Port”, w którym znajdziecie dania prezentowane przez obu kucharzy – każdy z nich zaproponuje swój własny przepis na przystawkę, zupę, danie rybne, mięsne, wegetariańskie oraz deser.

W sumie otrzymacie 12 ciekawych propozycji, które możecie wykorzystać, planując świąteczny jadłospis.

Jak zgodnie podkreślają Michał Chlebda i Kamil Domoń, dania, które wybrali, łączą w sobie kilka szczególnie istotnych cech – ich przygotowanie możliwe jest w każdej domowej kuchni, są oryginalne i niecodzienne, a przede wszystkim bardzo smaczne i z pewnością uatrakcyjnią Wasze Święta nowymi smakami.

Przepisy będą publikowane przez kolejnych sześć tygodni w każdy czwartek.

Zachęcamy do ich wypróbowania i życzymy smacznego!


Close Menu