Skip to main content

W dniu 11 czerwca zaplanowaliśmy na naszej Plaży moc atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, ale też całych rodzin, które uczestnicząc we wspólnych zajęciach, będą mogły spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Co zaplanowaliśmy na ten dzień? Będzie dość intensywnie, atrakcyjnie, typowo i nietypowo zarazem.

Dzień na Plaży rozpocznie się wcześnie od lotów balonami, następnie przewidziany jest kilkugodzinny Fit Maraton, a w godzinach popołudniowych atrakcje dla dzieci.

Orientacyjny plac wydarzeń:

I. 05:00–08:00 – poranne loty balonami, około godz. 18:00-19:00 – loty wieczorne

(wstęp wolny, loty płatne)

Z samego rana (06:00-09:00) oraz wieczorem (około godz. 18:00-19:00) z Plaży wystartują balony napędzane rozgrzanym powietrzem. Niektórzy z Was zakupili dla siebie lub w ramach prezentów taką atrakcję i obecnie nie ma już w sprzedaży wolnych miejsc na przeloty.

Jednak jest jeszcze szansa – partner wydarzenia, Volvo Car PGD Kraków, w ramach Odlotowej Niedzieli organizuje konkurs, w którym nagrodą jest jest rodzinny lot balonem 5-osobowym o poranku. Zapraszamy do udziału – szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Wszyscy, którzy z bliska chcieliby zobaczyć, jak przebiegają przygotowania do startu balonów i być na miejscu, kiedy wzbiją się w powietrze, zapraszamy na Plażę (wstęp bezpłatny).

Operatorem lotów jest Kraków Balloon Team.

II. 11:00–16:00 – Fit Maraton 

(wstęp biletowany – 20,00 zł/osoba)

Kolejny punkt niedzielnego programu to Fit Maraton, czyli seria treningów fitness, a wśród nich m.in.: JumpUp – trampoliny, Aerial Silks – szarfy, trening obwodowy, BodyFit, Aerial Hoop – koła, JumpUp Kid’s – trampoliny dla dzieci, FitHit – pałeczki, Stretching, Bungee Jumping.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, bez względu na wiek, każdy może wziąć w nich udział. Zostaną zorganizowane tak, aby nikt się nie nudził. Trenerki pomogą dobrać odpowiednią formę treningową, by każdy odnalazł się podczas ćwiczeń. Wystarczy zabrać odpowiedni do ćwiczeń, wygodny strój, pozytywne nastawienie i chęć do ruchu w plenerze. A jeśli niekoniecznie macie ochotę na ćwiczenia, możecie po prostu przyjść i popatrzeć, spotkać się ze znajomymi i spędzić piknikowo czas na Plaży.

Szczegółowy plan znajdziesz TUTAJ.

III. 14:00/16:00–20:00 – Dzień Dziecka

(wstęp wolny)

Od blisko 70 lat międzynarodowy dzień dziecka obchodzony jest 1 czerwca. My jednak postanowiliśmy co nieco zmienić i do daty dołożyliśmy jeszcze jedną „1”. Tym samym w Kuter Porcie z dzieciakami będziemy świętować 11 czerwca.

Zapraszamy więc na popołudnie rodziny z dziećmi, dla których dostępna będzie Plaża, na której można piknikować, puszczać latawce, biegać, skakać, bawić się do woli, a my zapewnimy dmuchańce, zabawy plenerowe z animatorkami, puszczanie baniek mydlanych, wykonywanie balonowych figurek itp.

Dzień Dziecka na sportowo

Od 14:00 zapraszamy do specjalnej Strefy H2O, w której na dzieciaki czeka moc atrakcji, zabawy, rywalizacji sportowej, ale i konkursy i zabawy z nagrodami.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Dzień Dziecka z literaturą i ekologią

Podczas Odlotowej Niedzieli wraz z naszym partnerem Volvo Car PGD Kraków przygotowane zostaną stanowiska, na których dzieciaki będą mogły obcować z literaturą oraz ekologią. To coś, z czym na co dzień nie każdy ma do czynienia. Zapewne niesamowitym przeżyciem będzie bezpośrednie spotkanie z autorkami książek oraz możliwość udziału w warsztatach pszczelarskich.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Na pewno nie będziecie się nudzić.

W ciągu dnia na Plaży będzie można również skorzystać z punktów gastronomicznych, gdzie znajdziecie zarówno coś na ząb, jak i napoje czy lody.

Planujcie czas i przybywajcie w niedzielę, 11 czerwca, na Plażę Kuter Port.

Ps. Powyższy plan jest orientacyjny. Zmiany będą komunikowane na bieżąco.


Close Menu