Skip to main content

Podczas Odlotowej Niedzieli 11 czerwca, na którą zapraszamy i małych, i dużych, przewidzieliśmy wraz z partnerami wydarzenia wiele atrakcji, które wypełnią cały dzień na Plaży Kuter Port. Wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się m.in. loty balonami, Fit Maraton oraz część dedykowana szczególnie dzieciom i całym rodzinom, czyli Dzień Dziecka.

Właśnie w tej sekcji partner wydarzenia – Volvo Car PGD Kraków zaprasza dzieciaki na spotkanie z literaturą oraz ekologią.

W specjalnie przygotowanym kąciku przewidziano czytanie książek dla dzieci przez ich autorki, które dodatkowo będą angażować uczestników w zabawy związane z ich książkami. W planie są również konkursy, w których można będzie wygrać książki czytane na żywo podczas Odlotowej Niedzieli.

W innym miejscu zostanie zorganizowana strefa kulturalno-ekologiczna, związana z filozofią marki Volvo. Zostaną tam przeprowadzone warsztaty pszczelarskie z udziałem profesjonalnej pszczelarki, edukatorki. Dzieci będą mogły zbudować własne świece z węzy, posmakować różnych rodzajów miodów, poznać produkty pszczele oraz dowiedzieć się, jak żyć zgodnie z naturą. Każde dziecko z takich warsztatów wyjdzie z maleńkim słoiczkiem miodu, który pozostaje mu na pamiątkę. Jeśli pogoda będzie nam sprzyjać, na Plaży pojawią się również prawdziwe pszczoły w specjalnym ekspozytorze.

Planujcie czas, trzymajcie kciuki za piękną pogodę i przybywajcie na Plażę w niedzielę 11 czerwca.

Więcej o Odlotowej Niedzieli znajdziesz TUTAJ.


Close Menu