Skip to main content

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was wspólnie z partnerem Odlotowej Niedzieli (Volvo Car PGD Kraków) konkurs, w ramach którego będzie można wygrać trzy książki dla dzieci.

Dzisiaj wszyscy jesteśmy dziećmi, dlatego wszystkich zapraszamy do udziału w zabawie, bez względu na wiek. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu www.facebook.com/kuterport.nieznanowice wskazać swoją ulubioną książkę dla dzieci lub młodzieży, podać jej autora i uzasadnić, dlaczego właśnie ta książka wywarła na Tobie największe wrażenie i zapisała się w Twojej pamięci. Konkurs trwa do 2 czerwca, godz. 15:59.

Trzy wybrane wpisy zostaną nagrodzone jedną z książek widocznych na załączonym zdjęciu. Nagrodę będzie można odebrać w dniu 11 czerwca na stanowisku Volvo Car PGD Kraków na Plaży Kuter Port podczas Odlotowej Niedzieli. W przypadku, kiedy laureat konkursu nie będzie mógł wziąć udziału w ww. wydarzeniu, nagroda zostanie mu przesłana pocztą na wskazany adres korespondencyjny.

Więcej informacji konkursowych w regulaminie.

Wszystkiego o Odlotowej Niedzieli dowiesz się TUTAJ.


Close Menu