Skip to main content

11 czerwca macie niepowtarzalną okazję wzbić się w powietrze na pokładzie balonu napędzanego gorącym powietrzem. Rano i wieczorem z Plaży Kuter Port wyruszy kilka balonów, w których możecie znaleźć się i Wy. Część miejsc jest już zajęta, a w sprzedaży pozostało siedem wolnych miejsc na loty poranne.

W naszą Odlotową Niedzielę około godz. 06:00 będą trwać przygotowania do startu trzech balonów, które, w zależności od warunków atmosferycznych, wzbiją się nie później niż około godz. 09:00. Druga tura lotów przewidziana jest na wieczór – około godz. 19:00.

Wszystkich, którzy nie odważą się na loty, ale chcieliby zobaczyć balony z bliska, zapraszamy o poranku oraz wieczorową porą na Plażę (wstęp wolny). Natomiast tych, którzy chcą zagwarantować sobie miejsce „w koszu” lub sprawić komuś niebanalną niespodziankę, zapraszamy do rezerwacji i zakupu.

Sprawdź, które miejsca możesz wybrać:

Loty poranne (06:00-09:00)

  • balon 3-osobowy – SPRZEDANE
  • balon 4-osobowy – SPRZEDANE
  • balon 5-osobowy – SPRZEDANE

Loty wieczorne (około godz. 18:00)

  • balon 3-osobowy – SPRZEDANE
  • balon 4-osobowy – SPRZEDANE
  • balon 5-osobowy – SPRZEDANE

Koszt około 1-godzinnego lotu: 700,00 zł / osoba (w cenie zagwarantowany jest transport powrotny na Plażę).

Skorzystanie z atrakcji jest możliwe pod warunkiem wniesienia przedpłaty do 2 czerwca (szczegóły: marketing@kuterport.pl, +48 12 385 85 55 w. 9).

W przypadku, jeśli w ww. terminie lot nie będzie mógł się odbyć z powodów atmosferycznych, terminy lotów zostaną ustalone indywidualnie z osobami, które je wykupiły).

Operatorem lotów jest Kraków Balloon Team.

Loty balonami to jeden z elementów Odlotowej Niedzieli organizowanej 11 czerwca na Plaży Kuter Port. W planie jest również m.in. Fit Maraton oraz Dzień Dziecka.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.


Close Menu