WIGILIA W KUTER PORCIE
DLA FIRM, INSTYTUCJI, URZĘDÓW I INNYCH GRUP ZORGANIZOWANYCH

Kiedy w grudniu zaczyna rozbrzmiewać świąteczna muzyka, godziny zaczynają płynąć nieco inaczej, a magia zbliżających się świąt powoli ogarnia wszystkich. Jest to czas, kiedy dokonujemy podsumowań mijającego roku, zastanawiamy się tym, co nas czeka, planujemy kolejne miesiące. To też ten okres w roku, kiedy, zwalniając nieco tempo codziennego życia, chcemy spotkać się rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami i szukamy miejsca, w którym takie spotkanie będzie niepowtarzalne i niezapomniane.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, zapraszamy Was do organizacji spotkania wigilijnego w klimatycznym miejscu, jakim jest Kuter Port. To właśnie tu, w wyjątkowej, świątecznej atmosferze, wśród aromatów i zapachów tradycyjnych dań przygotowanych wg autorskich receptur, nad czym osobiście czuwa szef kuchni Restauracji Kuter Port, przy dźwiękach rozbrzmiewającej w tle muzyki, spędzicie ten szczególny czas z ludźmi, z którymi być może na co dzień trudno się spotkać, pobyć, porozmawiać. Dodatkowo macie możliwość przebywania w pięknym miejscu, oferującym nie tylko urokliwe widoki i spokój z dala od miejskiego zgiełku, ale również pozwalającym na korzystanie z walorów okolicy podczas zimowego spaceru.

Co obejmuje wigilijna oferta Restauracji Kuter Port?

 • sześć propozycji menu do wyboru
 • menu oparte na tradycyjnych recepturach
 • wybrane dania rybne bazujące na karpiu z własnego łowiska (Karp Kuter Port)
 • świąteczny klimat podkreślony dekoracjami, muzyką
 • upominek dla każdego
 • powitalna lampka musującego wina (menu III-VI)
 • spotkania odbywają się w Restauracji lub na Dolnym Pokładzie (w zależności od wielkości grupy i ustaleń)
 • czas trwania spotkania: do 4 godz. (z opcją przedłużenia)
 • zapewniamy indywidualne podejście do każdego zapytania

Oferta (menu I-VI) dedykowana jest grupom od 15 osób.

W przypadku większych grup możliwe jest zarezerwowanie przestrzeni na wyłączność: od 40 osób – Górny Pokład, od 80 osób – Dolny Pokład.

Mniejsze grupy zapraszamy na spotkanie wigilijne w oparciu o menu główne z możliwością rezerwacji stolika.

Opcje wg ustaleń indywidualnych:

 • przygotowanie kolacji w formie bufetu
 • organizacja atrakcji dodatkowych (np. pokaz laserowy, malowanie piaskiem, występ iluzjonisty, zabawa taneczna, muzyka na żywo i inne wg zainteresowania)
 • dania wegetariańskie
 • oferta na alkohole i inne napoje spoza wybranego menu
 • transport (bus/autokar)
 • inne wg zapytań

Pobierz ofertę w pliku PDF.

Jeśli interesuje Cię organizacja spotkania firmowego, skontaktuj się z działem marketingu: marketing@kuterport.pl, +48 573 338 034.

W przypadku pozostałych spotkań skontaktuj się z obsługą Restauracji: restauracja@kuterport.pl, +48 694 418 747 lub +48 785 688 218.

Zapraszamy!

DLACZEGO WARTO SPĘDZIĆ WIGILIĘ W KUTER PORCIE ?

Klimatyczne miejsce
Niepowtarzalna lokalizacja, piękne otoczenie, oryginalny wystrój, smakowite dania, świąteczny nastrój – to i wiele więcej daje miejsce, jakim jest Kuter Port
Tradycyjna kuchnia
Serwowane dania przygotowywane są wg tradycyjnych receptur, nad realizacją których czuwa szef kuchni Restauracji Kuter Port
Karp Kuter Port
Podstawą wigilijnych dań w polskiej tradycji jest karp, którego na wigilijnym stole nie powinno zabraknąć. My serwujemy Karpia Kuter Port z własnych stawów, zawsze świeżego, pysznego, wolnego od charakterystycznego posmaku mułu
Firmowo, rodzinnie, towarzysko
Kuter Port to miejsce dające wiele możliwości organizacji przyjęć i imprez w gronie firmowym, rodzinnym czy wśród znajomych. Traktując indywidualnie każde zapytanie, zapewniamy komfort naszym gościom

Menu I - 120,00 zł netto/os.

Menu II - 130,00 zł netto/os.

Menu III - 140,00 zł netto/os.

Menu IV - 140,00 zł netto/os.

Menu V - 170,00 zł netto/os.

Menu VI - 185,00 zł netto/os.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ