Skip to main content

Kuter Port to ośrodek, który cały czas się rozwija, jednak niezmiennie jest tworzony z myślą o spokojnym wypoczynku wszystkich naszych gości w każdej strefie. Z tego też powodu podejmujemy kolejne kroki, by na terenie obiektu zapewnić w jak największym stopniu komfort i bezpieczeństwo. Jednym z nich jest ograniczenie do minimum ruchu na terenie wewnętrznym, zarówno poprzez nasze pojazdy, jak i pojazdy gości. W ten sposób chcemy tworzyć spokojny i bezpieczny obszar, w którym dzieci i dorośli swobodnie spacerują, a równocześnie nie muszą się rozglądać i obawiać nadjeżdżających samochodów.

Ograniczenie ruchu na drodze prowadzącej od strony Łowiska i Domków w kierunku Plaży to m.in. uspokojenie sytuacji na stanowiskach wędkarskich od S1 do S11, na co niejednokrotnie uwagę zwracali sami wędkarze, czujący niepokój, wędkując przy drodze, którą przemieszczają się pojazdy wzniecające kurz, ale i przemieszczające się z nadmierną prędkością. Ograniczenie przejazdów to również zapewnienie bezpiecznych zejść i swobody przebywania na stanowiskach S1–S8 osobom wynajmującym Domki A plus wraz z miejscami nad wodą.

Zgodnie z przyjętymi założeniami konsekwentnie rozwijamy strefę komfortu, w której goście mogą oderwać się od codzienności, zabiegania, funkcjonowania w pośpiechu. U nas mogą się zrelaksować, odetchnąć, obcować z naturą i będziemy dążyć do zapewnienia im właśnie takich warunków.

Równocześnie nie zapominamy o wędkarzach korzystających ze stanowisk S1–S19, którzy potrzebują przetransportować ekwipunek na wynajęte na Łowisku miejsce. Specjalnie dla nich wyprodukowaliśmy solidne i pojemne wózki dostępne przy kasie Łowiska (dla korzystających z parkingu zewnętrznego), jak i przy Strefie Domki (dla korzystających z parkingu wewnętrznego).

Wędkarzy zapraszamy do korzystania z wózków już dziś, natomiast zakaz poruszania się samochodami w kierunku Plaży obowiązuje od 14 lipca.

Życzymy spokojnego pobytu w Kuter Porcie.


Close Menu