Skip to main content

Pierwsze loty widokowe balonami z Plaży Kuter Port odbyły się na powitanie lata i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego postanowiliśmy zaproponować Wam tę atrakcję po raz kolejny – tym razem na zakończenie wakacji i sezonu plażowego. Planujemy jeszcze więcej balonów, które przy sprzyjających warunkach wylecą zarówno wczesnym rankiem, jak i wieczorem w pierwszy wrześniowy weekend – w sobotę i niedzielę, 2 i 3 września.

Do podróży balonami (3-, 4- i 6-osobowymi) zapraszamy wszystkich, którzy choć na chwilę chcieliby dosłownie oderwać się od ziemi i popatrzeć na wszystko z góry lub taką możliwość zapewnić bliskim czy znajomym jako prezent.

Jeśli jednak sami nie zdecydujecie się na loty, a będziecie chcieli zobaczyć przygotowania do startu balonów oraz patrzeć z bliska, jak rosną i wzbijają się w górę, zapraszamy na Plażę o poranku (wstęp bezpłatny). Wieczorem całej operacji będą mogli przyglądać się wszyscy, którzy tego dnia postanowią spędzić czas na naszej Plaży.

Loty odbędą się zgodnie z planem, jeśli warunki atmosferyczne pozwolą na ich prawidłową i bezpieczną realizację. W innym przypadku terminy lotów zostaną indywidualnie ustalone przez operatora bezpośrednio z pasażerami.

Regulamin lotów znajduje się TUTAJ (jest to standardowy regulamin operatora świadczącego usługi w oparciu o sprzedaż voucherów. Lotów z Plaży Kuter Port dotyczy w częściach ogólnych).

Termin: 02-03.09.2023

Loty poranne: godz. 06:00

Loty wieczorne: godz. 17:00

Czas trwania lotu: ok. 1 godz. (po wylądowaniu pasażerowie zostaną przetransportowani z miejsca lądowania do miejsca startu)

Miejsce wylotu: Plaża Kuter Port

Koszt lotu: 799,00 zł/osoba

Operator lotów: KRAKÓW BALLOON TEAM

Kontakt: marketing@kuterport.pl, +48 12 385 85 55 w. 9

Wyrusz w niezapomnianą podróż widokową balonem lub spraw komuś wyjątkową niespodziankę!

Zapraszamy!


Close Menu