Skip to main content

Już w najbliższą sobotę (4 września) na naszym Łowisku Ogólnodostępnym odbędą się Wędkarskie Mistrzostwa Kobiet Kuter Port Nieznanowice.

Do wspólnej rywalizacji zaproszone zostały wyjątkowe panie, przedstawicielki płci pięknej, które ogarnęła wędkarska pasja. Są to: Katarzyna Binczycka, Renata Broda, Roksana Gębska, Anna Grzegorzewska, Katarzyna Hanke, Anita Kruszwicka, Anna Maciejczyk, Klara Małecka, Marlena Matczak, Marcelina Miszkiewicz.

Dzisiaj wraz naszym partnerem – Ryby mają głos, prezentujemy wszystkie zawodniczki. Z nagrania znajdującego się TUTAJ możecie dowiedzieć się więcej o tych 10 niezwyczajnych kobietach, które już niebawem powalczą o tytuł mistrzyni wędkarstwa.

Organizując to wydarzenie, pokazujemy, że wędkarstwo ma też piękniejsze oblicze. Chcemy też nieco „odczarować” ten sport/hobby, które wcale nie jest nudne, dostarcza wielu emocji i może być świetnym pomysłem na spędzenie czasu zarówno solo, jak i z rodziną, znajomymi czy właśnie podczas wędkarskiej rywalizacji.

Zawodniczki, które uplasują się na trzech pierwszych miejscach otrzymają następujące nagrody ufundowane przez Kuter Port:

  • za miejsce I – voucher na pobyt w Domku Kuter Port dla 2 osób na dobę, wstęp na Łowisko Ogólnodostępne w tym samym czasie dla 2 osób, voucher do Restauracji Kuter Port o wartości 100,00 zł
  • za miejsce II – voucher do Restauracji Kuter Port o wartości 200,00 zł
  • za miejsce III – voucher na pobyt na Łowisku Strefowym na dobę dla 2 osób z samochodem, voucher do Restauracji Kuter Port o wartości 50,00 zł

Dodatkowo nagrody ufundują: Feedersklep.pl (wędki za trzy pierwsze miejsca), sklep wędkarski Trotka (pakiety dla wszystkich uczestniczek oraz kołowrotek za złowienie największej ryby), Ryby mają glos (akcesoria wędkarskie marki Preston za trzy pierwsze miejsca), Meus i Solbaits (pakiety dla wszystkich uczestniczek), Cortez (zestawy słodyczy) oraz Winnica Rodzinna Cwielong-Olszewski (wino dla wszystkich uczestniczek).

Staramy się, by Kuter Port był miejscem wyjątkowym i stawiamy na nieszablonowe projekty. Liczymy na to, że właśnie takim projektem będzie spotkanie kobiet-wędkarek, a sama idea zorganizowana takiego spotkania trafi do osób, które rozumieją naszą filozofię i są zainteresowane niestandardowymi wydarzeniami.

Organizatorem wydarzenia i głównym sponsorem jest Kuter Port Nieznanowice, partnerem – Ryby mają głos, sponsorami Ryby mają głos, sklepy wędkarskie Feedersklep.pl, Meus, Trotka, Solbaits oraz Winnica Rodzinna Cwielong-Olszewski i Cortez, a patronami medialnymi zostały portale wędkarskie angloo.com i karpiarze.pl.

Przyjedź w sobotę do Kuter Portu, kibicuj zawodniczkom i obserwuj przebieg mistrzostw

Do uczestnictwa w mistrzostwach jako kibiców i obserwatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych wędkarstwem. Każdy, kto chciałby z bliska przyglądać się przebiegowi rywalizacji, może wziąć udział w wydarzeniu po wykupieniu w kasie Łowiska specjalnych wejściówek (w cenie 10,00 zł), obowiązujących w dniu 4 września od godz. 10:00. Taki bilet uprawnia do wejścia na teren zamknięty Kuter Portu w celu dopingowania i obserwowania zmagań jednych z najlepszych wędkarek w Polsce w tych wyjątkowych w skali kraju zawodach.

A jak wygląda plan tego dnia? Rozpoczęcie rywalizacji odbędzie się o godz. 10:00. Łowienie potrwa do godz. 16:30. Wszystkich posiadających wejściówki zapraszamy również do wiaty grillowej na Plażę, gdzie około godz. 17:30 ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody. Będziecie tam mogli również skorzystać z grillowej oferty gastronomicznej.

Do kibicowania, jak i wzięcia udziału w ogłoszeniu wyników zapraszamy również wędkarzy, którzy wybierają się w sobotę na nasze Łowisko (w tym przypadku obowiązują wejściówki zgodnie z cennikiem Łowiska). Dla Was ważną informacją jest również to, że część Łowiska Ogólnodostępnego w rejonie molo (jak widać na załączonej mapce) będzie wyłączona z użytkowania w piątek (cały dzień) i w sobotę do godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy! Spędźcie razem z nami wyjątkowe wędkarskie święto w Kuter Porcie.


Close Menu