Skip to main content

Czym jest wędkarstwo? Dla jednych to sport, hobby, dla innych metoda na wyciszenie i obcowanie z naturą sam na sam, dla innych możliwość spędzenia w plenerze czasu z rodziną czy znajomymi, a dla jeszcze innych sposób na podniesienie adrenaliny. Każdy wędkarz ma inne podejście do łowienia i każdy spędza czas „na rybach” tak jak chce. Niewątpliwie jednak jest to opcja oryginalnego odpoczynku, uwielbiana przez prawdziwych pasjonatów.  

Na naszym Łowisku są dwa stawy, a tym samym dwie strefy – Łowisko Strefowe dla tych, którzy chcą przyjechać na dłużej, rozbić namiot, przenocować w kamperze, rozpalić grilla … oraz Łowisko Ogólnodostępne dla tych, którzy mają tylko kilka godzin wolnych i nie zamierzają zatrzymywać się na dłuższy pobyt plenerze. Więcej o naszym Łowisku można przeczytać TUTAJ.

Coraz częściej pojawiające się zapytania o to, czy można komuś wykupić wstęp na Łowisko, skłoniły nas do tego, by przygotować i udostępnić Wam Vouchery. Możecie je nabyć w kasie za wybraną przez siebie kwotę i określić usługi, z których będzie mogła skorzystać obdarowana osoba.

W przypadku zainteresowania prosimy o bezpośredni kontakt z Łowiskiem – lowisko@kuterport.pl. A w celu realizacji Vouchera należy pamiętać o rezerwacji miejsca.  


Close Menu