Skip to main content

Dzisiaj rozpoczęliśmy sezon letni na Plaży Kuter Port. Choć jeszcze nie ma plażowej pogody i na razie jest za zimno na to, by się kąpać, można już korzystać z uroków przebywania w pięknym miejscu na świeżym powietrzu, zażywać kąpieli słonecznych, odpoczywać…

W najbliższych dniach ma być ładna pogoda, więc serdecznie zapraszamy – będziemy na Was czekać od godz. 10:00. Aktualnie obowiązują bilety spacerowe, które są do nabycia wyłącznie w kasie.

Rozległy teren, piaszczysta i trawiasta Plaża dają wiele możliwości – możecie się do nas wybrać z książką, poćwiczyć jogę, pograć w szachy, odstresować się, zwyczajnie poleniuchować i poleżeć na kocyku lub też spędzić czas bardziej aktywnie – rozegrać mecz piłki siatkowej plażowej (dwa pełnowymiarowe boiska czekają), pobiegać – jak kto lubi i co komu w duszy gra.

Jeśli już byliście u nas wcześniej, zobaczycie, że sporo się u nas zmieniło – infrastruktura plażowa jest sukcesywnie rozbudowywana tak, by Wam było wygodnie i komfortowo. Przyjedźcie i zobaczcie sami.

Do zobaczenia na Plaży!


Close Menu