Skip to main content

Kolejny krok w powrocie do normalności – od dzisiaj znowu będziemy mogli przyjmować Was w Restauracji, w lokalu, a nie tylko na tarasie. Na razie przy 50% obłożeniu stolików.

Cały czas pracujemy w reżimie sanitarnym i Was również prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (noszenie masek w lokalu, dezynfekcję rąk, zachowywanie dystansu społecznego). Zależy nam na tym, by wszyscy czuli się u nas dobrze, zarówno Wy, Drodzy Goście, jak i nasi Pracownicy.

Tak więc przyjeżdżajcie i wybierajcie to, na co tylko macie ochotę. Nasze główne menu znajduje się TUTAJ. Ale dziś piątek, więc obowiązuje także dodatkowa karta, z której możecie wybrać zupełnie inne, niestandardowe dania – szczegóły TUTAJ.

Ps Odpowiadając na liczne jeszcze niezadane pytania, informujemy z wyprzedzeniem, że stoliki na tarasie nie podlegają rezerwacji, natomiast stoliki wewnątrz można rezerwować w miarę dostępności, korzystając z formularza (rezerwacja jest ważna po jej potwierdzeniu przez obsługę) lub kontaktując się z obsługą Restauracji +48 12 385 85 55 (w. 1).

Zapraszamy i życzymy smacznego!


Close Menu