Skip to main content

Dzieci, dzieciaki, młodsza młodzież, kilku i nastolatkowie – zapraszamy Was we wtorek, 1 czerwca, na Plażę Kuter Port, gdzie będziemy biegać, skakać, wypoczywać na piasku i trawie.

W tym dniu mamy dla Was następujący plan:

10:00 do 14:00

Zapraszamy grupy zorganizowane, klasy i szkoły. Specjalnie dla Was dzieciaki wchodzą na Plażę za 6,00 zł (w cenie tzw. biletu spacerowego), a opiekunowie i wychowawcy – gratis.

Ze względu na pogodę nie będziemy się jeszcze kąpać, ale cały teren Plaży będzie do Waszej dyspozycji i będzie można się wyszaleć.

Na dzieciaki będą czekać nasi animatorzy, którzy w tym czasie bezpłatnie zajmą się dziećmi, przygotują zabawy, gry i warsztaty.

Każde dziecko, które wyda 5,00 zł na „dmuchańce”, otrzyma gratis wejście na kolejną turę zabawy.

Weźcie też ze sobą piłki i korzystajcie z naszych boisk do piłki siatkowej plażowej.

Na głodnych czeka gorąca kiełbasa z grilla, zapiekanki, frytki, hot dogi, napije zimne i gorące oraz lody.

W naszym plażowym sklepiku będzie można też zakupić latawce, bańki, statki, piłki i mnóstwo innych zabawek oraz artykułów sportowych.

Nasi dzielni ratownicy przygotują i pokażą wszystkim chętnym, jak udzielać pierwszej pomocy, co zawsze może się przydać młodym i starszym. A taka wiedza wraz z praktycznym ćwiczeniem pod okiem zawodowców jest bezcenna!

ZAPRASZAMY CAŁE KLASY I SZKOŁY

Istnieje możliwość przygotowania i umówienia na konkretną godzinę posiłku dla całej grupy. W celu potwierdzenia przyjazdu i ustalenia szczegółów pobytu klas i grup do godz. 14:00 – dzwońcie pod numer +48 573 338 034 lub piszcie na adres email: marketing@kuterport.pl

A w godzinach popołudniowych zapraszamy wszystkie dzieci, które przedpołudnie spędziły w szkołach i na zajęciach.

Od 16:00 dzieciaki nie płacą za wstęp, a rodzice, opiekunowie i starsze rodzeństwo mają wstęp w cenie „biletu spacerowego” – tylko 6,00 zł.

Od godz. 16:00 do 19:00 znowu ruszą na Plażę nasi animatorzy, którzy zupełnie bezpłatnie postarają się zaskoczyć dzieciaki propozycjami zajęć, zabaw i gier.

Podobnie jak przed południem, każde pierwsze wydane na „dmuchańce” 5,00 zł zostanie podwojone i druga tura zabawy wpadnie dzieciakom gratis.

Również po południu będzie można posłuchać i poćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy pod okiem zawodowych ratowników z naszej Plaży.

Podobnie jak przed południem, zjecie i napijecie się w naszych punktach gastronomicznych.

Kochani Goście, tak jak w zeszłym roku, dbamy o Was, Wasze bezpieczeństwo i wygodę, dlatego:

  • parking przy wejściu na Plażę macie gratis
  • toalety i sanitariaty na Plaży są również do Waszej dyspozycji bezpłatnie
  • na całym terenie Plaży rozmieszczone są punkty z płynem do dezynfekcji
  • w toaletach znajdują się dozowniki z mydłem
  • na Plaży będzie obecna ochrona, która zadba o Wasz bezpieczny pobyt w naszych progach
  • nasi ratownicy będą na miejscu, gdyby zaszła potrzeba udzielenia pomocy przedmedycznej
  • cała nasze ekipa zatroszczy się o teren i organizację najlepiej jak to będzie możliwe.

Zanim do nas przybędziecie i zanim Was zaprosimy, jeszcze dwie ważne informacje – bilety na ten dzień kupujemy wyłącznie na miejscu w kasach Plaży Kuter Port – nie korzystajcie z oferty online na naszej stronie, gdzie obowiązuje cennik „standardowy”. Gdyby pogoda pokrzyżowała nam plany i deszcz oraz niska temperatura nie pozwalały spędzić tego dnia na Plaży, zachowujemy sobie prawo odwołania całego wydarzenia, o czym poinformujemy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Szkoły, klasy i grupy zorganizowane zainteresowane przyjazdem w godzinach 10:00-14:00 zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów.

Tymczasem trzymamy kciuki za pogodę i czekamy na Was 1 czerwca na Plaży Kuter Port!


Close Menu