Skip to main content

Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia. Nie umiemy wyrazić słowami ogromu pozytywnych uczuć, jakie kierujemy do naszych mam, dlatego niech w tym miejscu z pomocą przyjdzie nam cytat Alice Kuipers z książki pt. „Życie na drzwiach lodówki”. A brzmi on tak: „I nie chcę lepszej matki. Mam Ciebie”.

Aby choć odrobinę umilić ten dzień, zapraszamy na przepiękny taras Restauracji Kuter Port na śniadanie, obiad lub kolację, a przy okazji zaserwujemy wszystkim mamom słodki poczęstunek do kawy – będzie to świeże, własnej roboty, osobiście wypieczone przez Szefa Kuchni Kuter Port ciasto (oczywiście, gratis dla mam).

Drogie mamy – nie zastanawiajcie się dłużej… słońce, taras Kuter Port, przepiękne widoki, woda, cisza i spokój, gorąca kawa i świeże ciasto. Niech to będzie Wasze święto!

A wszystkim zabieganym dzieciom, które jeszcze nie wymyśliły prezentu dla swoich mam, podpowiadamy, że dostępne są u nas vouchery do Restauracji Kuter Port – idealny, elegancki, z długim terminem realizacji – szczegóły TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!


Close Menu