Voucher do Przestrzeni Basenowej

Voucher do Przestrzeni Basenowej

Przestrzeń Basenowa to nowy obszar rekreacji, ulokowany w Budynku Rekreacji na poziomie -1, w którym goście mogą się odprężyć, zrelaksować czy skorzystać z aktywnych form wypoczynku bez względu na pogodę. Obejmuje basen, jacuzzi, sauny (rzymska, fińska, infrared), grotę solną oraz balie na tarasie. Miejsce zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić spokój i ukojenie również poprzez korespondencję z otoczeniem zewnętrznym – duże przeszklenia dostarczają naturalne światło słoneczne oraz zapewniają piękny widok na teren Kuter Portu i okolicę.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny, wypoczynek dla bliskich czy na inną okazję, pomożemy Ci go zorganizować. Przygotowaliśmy Vouchery, które pozwolą w elegancki sposób sprezentować komuś rekreacyjny pobyt w naszej Przestrzeni Basenowej.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w recepcji Budynku Rekreacji lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę (dopłacając różnicę), jeśli zdecydują się na więcej. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana. Voucher można wykorzystać jednorazowo w podanym terminie. Realizacja możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jak zamówić?

Skontaktuj się telefonicznie z obsługą Budynku Rekreacji, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu