Skip to main content

W ostatnim czasie aura nas nie rozpieszczała, ale wydaje się, że pogoda już się ustabilizowała i w najbliższych dniach będzie bardzo słonecznie i ciepło, z temperaturami nawet do 28 st. C.

Przypominamy, że nasza Plaża jest otwarta codziennie w godz. 10:00-20:00, a do godz. 19:00 zapewniona jest opieka zespołu ratowników.

Bilety można kupić w kasie na miejscu lub online TUTAJ. Cennik pobytu na Plaży wraz ze szczegółowymi informacjami dot. naszej oferty znajduje się na tej stronie. Pamiętajcie, że jeśli nie macie całego dnia na plażowanie, zawsze możecie się do nas wybrać po południu – co ważne od godz. 16:00 obowiązują bilety popołudniowe, w niższych cenach.

Na naszej Plaży znajdziecie również sklepik z asortymentem plażowym, wypożyczalnię, w której możecie pożyczyć leżaki, parasole oraz zestawy do gry w petankę/bule. Są także dwa pełnowymiarowe boiska do piłki siatkowej plażowej oraz Animacyjna Przystań dla Dzieci.

Dla tych, którzy lubią wylegiwać się na piasku, zapewniliśmy rozległy pas piaszczystej białej plaży, a jeśli wolicie zieloną trawę – również macie ją do dyspozycji na bardzo dużym terenie. Na planach dostępnych TUTAJ sprawdzicie, gdzie i co dokładnie się znajduje.

Tuż przed wejściem na Plażę bezpłatnie dostępny jest parking na kilkaset samochodów, a na terenie wewnętrznym są szafki depozytowe, gdybyście chcieli pozostawić w nich swoje rzeczy.

Oczywiście, mamy dla Was również ofertę gastronomiczną, sanitariaty zlokalizowane w kilku miejscach na terenie obiektu, przebieralnie… i wiele więcej. Przyjedźcie i przekonajcie się sami 🙂


Close Menu