Skip to main content

Planujecie wypoczynek w ustronnym i urokliwym miejscu? Szukacie miejsca na spędzenie wakacji? Macie do dyspozycji bony turystyczne? Możecie zrealizować je u nas. Jak to zrobić? Sprawdźcie TUTAJ.

Wybierając na pobyt nasze Domki, znajdujące się na zamkniętym terenie Kuter Portu, stawiacie na wypoczynek w komfortowych warunkach, mając na wyłączność jeden z sześciu dwupoziomowych samodzielnych, całorocznych Domków, zlokalizowanych na kameralnym „osiedlu”. Dzięki temu możecie czuć się bezpiecznie, z łatwością zachowując dystans społeczny i ograniczając kontakt z innymi do minimum.

Przebywając w Kuter Porcie, macie także do dyspozycji nasze pozostałe Strefy – m.in. rozległą piaszczysto-trawiastą Plażę, Łowisko, na które można się wybrać na rodzinne lub indywidualne wędkowanie czy Restaurację oferującą smaczne dania z obszernego menu.

Gwarantujemy Wam nieskrępowany wypoczynek w zgodzie z naturą, nad wodą, w rejonie, w którym zieleń i woda zdominowały otoczenie. Rozległa powierzchnia zapewnia dużo wolnej przestrzeni, dzieci mają swoje miejsca do zabawy, a wszyscy razem, całe rodziny, mogą aktywnie spędzać czas wolny lub po prostu odpoczywać na tarasie czy grillować w specjalnie przygotowanym do tego celu miejscu.

Kuter Port na dłuższy pobyt oferuje nie tylko Domki – jeśli np. lubicie biwakowanie i pasjonujecie się wędkarstwem, możecie wybrać Łowisko Strefowe, gdzie znajdują się indywidualne stanowiska, na których z łatwością ustawicie kampera, przyczepę czy namiot. Do Waszego użytku tuż obok jest budynek z toaletami i prysznicem.

Inna opcja, którą już niebawem Wam udostępnimy, to Kemping.

Na terenie całego Kuter Portu funkcjonuje bezprzewodowa sieć wifi, a parkingi są bezpłatne. Co ważne, nasza lokalizacja – z jednej strony w oddaleniu od ośrodków miejskich, a z drugiej stosunkowo blisko Krakowa (40 km), Wieliczki, Bochni, Dobczyc … powoduje, że Kuter Port jest także dobrą bazą wypadową do znajdujących się w pobliżu miejsc turystycznych.

To tylko niektóre z naszych atutów – więcej dowiesz się przeglądając naszą stronę internetową lub dzwoniąc do nas +48 12 385 85 55.

Chcąc skorzystać z możliwości płatności bonem, skontaktuj się z nami lub mailowo domki@kuterport.pl 

Serdecznie zapraszamy!


Close Menu