Skip to main content

Poszukujemy do stałej zdalnej współpracy kreatywnego grafika dysponującego czasem i mogącego przygotowywać projekty na bieżąco.

Im szersze umiejętności, wiedza i bogatszy warsztat, tym lepiej.  

Do przygotowywania jest wiele różnorodnych materiałów – od grafik na media społecznościowe, poprzez grafiki promocyjne, plakaty, grafiki na www, kreacje kampanii, materiały POS i inne. Dodatkowymi atutami będą: umiejętność tworzenia i aktualizacja stron www w programie WordPress, tworzenie animacji oraz montaż filmów.

Zlecenia rozliczane są na podstawie stawki godzinowej w trybie miesięcznym.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie portfolio na adres marketing@kuterport.pl wraz z podaniem oczekiwań finansowych oraz zawarciem w treści aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zapraszamy do współpracy!


Close Menu