Skip to main content

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Pomoc Kuchenna do naszej Restauracji. Jeśli szukasz zajęcia na stałe lub na sezon i interesuje Cię taka praca, zgłoś się do nas.

Stawiamy na: dyspozycyjność, dobrą organizację pracy, dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy oraz sumienność i pracowitość.

Zapewniamy dobre warunki pracy w zgranym i pełnym motywacji zespole, szkolenie i przygotowanie do pracy.

Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, zgłoś się do nas. Wyślij CV ze zdjęciem, w tytule maila podaj nazwę stanowiska, o które się ubiegasz, w treści napisz kilka zdań o sobie i przekonaj nas, że właśnie Ciebie szukamy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Rozpatrywane będą zgłoszenia przesłane na adres praca@kuterport.pl.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zapraszamy na pokład!


Close Menu